Jeden ojciec znaczy więcej niż stu nauczycieli". - George Herbert

Prezenty dla Taty

Tata – prezenter świata, wyjątkowy nauczyciel, psotnik, a czasem filozof, którego wywodów można słuchać godzinami. Ojciec to nieoceniony przyjaciel, który pokaże możliwe drogi i w razie potrzeby zmotywuje do działania. Kombinacja dojrzałego, doświadczonego człowieka z elementami duszy dziecka – tacy są właśnie ojcowie. Jeżeli właśnie nadarza się okazja, żeby sprawić tacie prezent, a Tobie brak pomysłu na upominek, to spieszymy z pomocą. :)

Poniżej znajdziesz nasze pomysły na prezent dla taty.

 

Zestaw kieliszków dla Taty

Żeby tata mógł hucznie celebrować swoje święto, spraw mu zestaw mosiężnych kieliszków. Kieliszki wykonane są z trwałego mosiądzu, także żadna impreza im nie straszna. Można je śmiało zabrać na wyjazd bez obawy przed zbiciem i cieszyć się ulubionymi trunkami w doborowym towarzystwie, gdziekolwiek się Twój tatko nie wybierze.

Zestaw kieliszków w towarzystwie ulubionego trunku to sprawdzony pomysł na prezent dla taty.

 

Ekskluzywny prezent dla Taty – Szachy

Szachy to królewska gra, która daje niemal nieskończoną liczbę kombinacji rozgrywek. Rozwija przy tym logiczne myślenie, uczy koncentracji i poprawia pamięć. Partyjka szachów z tatą to budowanie pięknych wspomnień na całe życie. Jeżeli szukasz praktycznego prezentu dla taty, który będzie mu sprawiał frajdę latami, rozważ zakup szachów.

U nas znajdziesz zarówno luksusowe zestawy szachów, jak i tańsze, podróżne wersje tej gry.