14 lutego obchodzimy jedno najpopularniejszych wydarzeń w roku obchodzonych niemalże na całym świecie czyli Święto Zakochanych. Szacuje się, że tego dnia na całym świecie wysyłanych jest ponad miliard kartek, co daje Walentynkom drugie, po Świętach Bożego Narodzenia,  miejsce w rankingu świąt, podczas których wymienia się najwięcej serdeczności. I choć w Europie Zachodniej Dzień Świętego Walentego obchodzone było już w średniowieczu, to zwyczaj ten dotarł do Polski znacznie później. W naszym kraju Walentynki zyskały popularność dopiero w ostatniej dekadzie minionego wieku.

Dla wielu osób Walentynki są okazją do celebrowania związku z osobą, którą darzą największym uczuciem. W tym dniu zależy nam na tym, żeby sprawić ukochanemu miłą niespodziankę, która będzie symbolizowała siłę naszego uczucia. Co będzie najlepszym pomysłem na prezent walentynkowy dla najbliższej osoby? Przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji.

 

Prezent na Walentynki dla dziewczyny - Figurka Metalowa Miłosna Zaczepka

Figurka Miłosna Zaczepka

Figurka metalowa przedstawiająca dwa splecione ciała to doskonały pomysł na prezent na Walentynki dla dziewczyny. Symbolizuje nieskończoną miłość oraz wieczną bliskość dwóch osób. Figurka „Miłosna zaczepka” z całą pewnością upiększy pomieszczenie i doda mu wyjątkowego charakteru bliskości oraz harmonii.

https://giftdeco.pl/milosna-zaczepka-figurka-metalowa-mt2020,3,2049,2217

 

Prezent na Walentynki dla żony - Rzeźba Love

Rzeźba Love

Zastanawiasz się, co kupić na Walentynki dla żony? Coś od serca! Serce od zawsze było symbolem miłości oraz bliskości. Niepowtarzalna rzeźba hiszpańskiej firmy Anglada będzie pięknym elementem dekoracyjnym, który będzie kojarzył się z najbliższymi. Rzeźbę cechuje niezwykła subtelność przekazu, którą z całą pewnością doceni obdarowana. Rzeźba Love doskonale sprawdzi się jako prezent walentynkowy dla żony, który odda siłę Twojego uczucia.

https://giftdeco.pl/love-rzezba-a538,3,2049,2196?fbclid=IwAR1Kyk9asVLcseVpd8IBHgxyBX5pgD7NNJ_lRoANsijHq7ueiV52yMoTwMU

 

Prezent na Walentynki dla par - Ramka na zdjęcia

Ramka Mięta Złoto

Doskonałym pomysłem na prezent walentynkowy dla par będzie ramka na zdjęcia. Pozwoli wrócić wspomnieniami do Waszych najszczęśliwszych chwil razem. Ramka na zdjęcia jednocześnie ozdobi salon oraz przywoła piękne, wyjątkowe momenty.

https://giftdeco.pl/ramka-na-zdjecia-zloto-i-mieta-30898-format-15,3,2051,513

 

Prezent na Walentynki dla mężczyzny - Kompas

Kompas

Oryginalnym prezentem walentynkowym dla mężczyzny będzie kompas, który wskaże drogę do ukochanej obdarowanego. Kompas od wieków pozostaje symbolem trafnych wyborów, wyboru właściwej drogi, a także omijania niebezpieczeństw każdego dnia. Kompas to praktyczny prezent na Walentynki dla niego, zwłaszcza jeżeli jest miłośnikiem podróży.

https://giftdeco.pl/kompas-mosiezny-nc2830,3,2137,2220

 

Prezent na Walentynki dla niej - Szkatułka na biżuterię

 

Szkatułka na biżuterię

Trafionym pomysłem na prezent walentynkowy dla kobiety będzie elegancka szkatułka na biżuterię. Doskonale sprawdzi się zarówno jako element dekoracyjny, jak i ułatwi przechowywanie oraz  zapewni ochronę przed zniszczeniem najcenniejszych błyskotek.

https://giftdeco.pl/pudelko-na-kosztownosci-mis-0439,3,2084,1914?fbclid=IwAR0tdhiW_XeoCOL5-JwJhscYlCb2MkUbXZicr43vobupCFZXlKaSXFh3Wcg

 

Prezent na Walentynki dla chłopaka - Brelok Kotwica

Brelok kotwica

Zastanawiasz się, co kupić chłopakowi na Walentynki nie dysponując ogromnym budżetem? Brelok w kształcie kotwicy to pełen uczucia pomysł na walentynkowy prezent dla chłopaka. Kotwica symbolizuje stabilność, nadzieję, cierpliwość i wierność, czyli cechy i emocje, którymi każdy chce być obdarzony. Zarzućcie kotwicę przy sobie na dłużej.  😊

https://giftdeco.pl/breloczek-mosiezny-kotwica-kr104,3,2139,1839

 

Prezent na Walentynki dla męża - Ekskluzywny zestaw do pokera

Zestaw do pokera

Ekskluzywny zestaw do pokera zachwyci każdego faceta. Więc jeżeli Twój ukochany lubi gry karciane i rywalizację, to właśnie znalazłaś idealny prezent na Walentynki dla męża. Będziecie mogli zorganizować domowy turniej, którego stawkę już sami określicie. 😉

https://giftdeco.pl/ekskluzywny-zestaw-do-gry-w-pokera-pxl-20-300,3,109,2382