Jeżeli chcesz wprowadzić do domu całoroczny posmak lata i wakacji, postaw na dodatki w kolorze morskim. Napełnią Cię pozytywną energią i spokojem oraz pomogą Ci się zrelaksować. Jak wynika z wielu badań i ankiet – niebieski to kolor, który cieszy się największą sympatią wśród ludzi. Niby najchłodniejsza barwa, a jednak kojarzona jest z duchowością i harmonią. Może nie ma się co dziwić – rzeczy wielkie i piękne: niebo, morza i oceany mienią się barwami turkusu, błękitu, granatu, bieli i mieszanką niebieskiego i zieleni.

Wprowadzając do mieszkania ozdoby turkusowe lub niebieskie dodasz mu spokoju, harmonii i równowagi. Żeby ułatwić poszukiwania morskich dodatków, przedstawiamy nasze propozycje morskich dekoracji.

 

Morskie dodatki do salonu

Morskie dodatki wypełnią Twój salon morską bryzą, a Ty poczujesz się jak na najlepszych wakacjach. Podczas poszukiwań dodatków morskich, pamiętaj o szerokiej gamie odcieni niebieskiego, bo kolor morza to nie tylko turkus. Czasem to błękit, czasem odcień niebieskiej zieleni, a czasem granatu i bieli morskich fal.

Latarnia Morska

Jedną z najczęściej kojarzonych z morzem atrakcji turystycznych są latarnie morskie. Na przestrzeni dziejów chroniły marynarzy przed zagrożeniami i wskazywały drogę do domu. Figurka Latarnia Morska to urokliwy element dekoracyjny, który bez dwóch zdań wniesie do salonu morskiego charakteru. Na szczycie latarni znajduje się miejsce dla mini świeczki. Jej urok zapewni Ci miły wieczór. 😊

 

Figurka dekoracyjna Kotwica

Kolejną naszą propozycją na dodatki w kolorze morskim jest figurka dekoracyjna kotwica. Mieszanka bieli, turkusu i granatu, i to do tego pod postacią kotwicy, to idealne połączenie dla osób szukających marynistycznych elementów wystroju wnętrz. Będzie się świetnie prezentować na parapecie lub na komodzie, emanując nautyczną aurą.