7 pomysłów na prezenty na Dzień Mamy 

Dom to wcale nie są ściany i sufity i podłogi, ale ręce naszej mamy. – jak celnie stwierdziła poetka Anna Kamieńska. Mama to ciepło, poświęcenie, oddanie i poczucie bezpieczeństwa. Mama przychyli Ci nieba i będzie z Tobą w najtrudniejszych momentach. Jako że zbliża się jedno z najważniejszych świąt roku – Dzień Mamy, przygotowaliśmy dla Was kilka propozycji na prezenty na Dzień Mamy.

 

Wyjątkowy prezent dla mamy

Każdą inną ludzką miłość trzeba zdobywać, trzeba na nią zasługiwać pokonując stojące na jej drodze przeszkody, tylko miłość matki ma się bez zdobywania i bez zasług. - Herman Auerbach.

Coś, co z pewnością rozczuli serce świeżo upieczonej mamy to rzeźba Maleństwo od renomowanej, hiszpańskiej firmy Anglada. Prace Anglady to połączenie subtelności z siłą emocji w harmonijnych kompozycjach. Rzeźba przedstawiająca noworodka bez dwóch zdań sprawdzi się jako wyjątkowy prezent dla mamy.

Wzruszający prezent dla mamy

Mama to miękkie ręce. Mama to melodyjny głos, to chuchanie na uderzone miejsce. Mama to samo dobro i sama przyjemność. Coś, co dobrze jest mieć w każdej chwili życia koło siebie, dookoła siebie, gdzieś na horyzoncie. - Melchior Wańkowicz.

Wzruszającym prezentem dla mamy będzie kolejna propozycja od Anglady. Rzeźba Zaduma przedstawiająca kobietę zatopioną w budzące delikatny uśmiech na twarzy wspomnienia. Z wybranym odpowiednio cytatem lub skomponowanym przez Ciebie osobistym listem, rzeźba odzwierciedli to, kim dla Ciebie jest Twoja mama.

 

Praktyczny prezent dla mamy

Mama widząc, że są tylko cztery kawałki ciasta na pięć osób, natychmiast stwierdza, że nigdy nie przepadała za ciastem. - Tenneva Jordan.

Mamy już tak mają – pragną nas uszczęśliwiać zarówno gdy mamy rok, jak i 33 lata. Żeby osłodzić mamie życie i podziękować za wszystko, co dla Ciebie zrobiła, zorganizuj wieczór przy winie i wspomnieniach. To te piękne, ale i smutne momenty z Waszego życia napędzają Was dalej i pokazują, co dla siebie znaczycie. Do wieczorów przy wspominkach przyda się zestaw do wina, który ułatwi otwarcie ceremonii i, naturalnie, sprawdzi się jako praktyczny prezent dla mamy. :)